امروز:

لندن

تهران

کوالالامپور

ساعت شروع کار ۹:۰۰ صبح الی ۹:۳۰ شب (هر روز)

تماس با ما:

Account

Account 0060-172447680
Call / Viber/ WhatsApp

Account http://telegram.me/iamsoroosh

Account info@iranpayment.ir

Account No. 13, Jalan Solaris 3
Solaris Mont Kiara, 50480
Kuala Lumpur, Malaysia

ثبت نمایندگی شرکتهای ایرانی در مالزی :

Image 01

تعداد محدودی ویزای کاری 3 ساله بدون داشتن شرکت و سرمایه به متقاضیان واگزار میشود. در صورت تمایل به دریافت این نوع ویزا که به طریقه ثبت نماینگی شرکت در مالزی انجام میشود با ما تماس بگیرید.
در صورت ابهام میتوانید با شماره تلفن ما در مالزی تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

زمان تخمینی برای دریافت این ویزا حدود 2 ماه است و دریافت کننده به صورت مکرر تا پایان 3 سال میتواند وارد مالزی شود. و بعد از سه سال هم منوط به نحوه فعالیت قابل تمدید است.

برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید

ثبت نمایندگی شرکتهای ایرانی در مالزی

ثبت دفتر نمایندگی یا سرپرستی شرکتهای ایرانی در مالزی یکی از بهترین راهها برای اخد اقامت مالزی می باشد که صاحبان شرکتهای ایرانی می توانند برای آن اقدام نمایند. این روش مانند هر روش دیگر دارای مزایا و معایبی می باشد که لازم است متقاضیان ضمن بررسی روشهای مختلف برای اخذ اقامت راهی را انتخاب نمایند که با شرایطشان بهترین سازگاری را داشته باشد.

در این روش متقاضی می بایست شرکت خود را در مالزی راه اندازی نماید. این نمایندگی می بایست کلیه هزینه های خود را از شرکت مادر در ایران تامین نماید و اجازه کسب درآمد در مالزی را مگر در شرایط خاص ندارد. هیچ اجباری نیز برای سرمایه گذاری در مالزی ندارد لذا این روش راهیست کم هزینه و سریع برای اخذ ویزای اقامت تجاری که بین 2 تا 3 سال اجازه اقامت را فراهم می کند و معمولاً تا 3 بار یا حتی بیشترنیز قابل تمدید است.

اگر شما در حال حاضر علاقمند به زندگی و راه اندازی کسب و کار در مالزی هستید اما هنوز طرح مشخصی ندارید و یا نمی خواهید قبل از اخذ اقامت دست به ریسک بزنید و در عین حال دارای شرکت ثبت شده در ایران هستید ، می توانید از این راه استفاده نموده و علاوه بر گرفتن اقامت مالزی در این کشور مستقر شوید و هر زمان که تصمیمی قطعی برای راه اندازی کسب و کار گرفتید آنگاه به راحتی و مجدداً بدون اجبار به سرمایه گذاری یک شرکت مالزیایی به ثبت برسانید و فعالیت های تجاری خود را در مالزی تحت پوشش شرکت مالزیایی خود قرار دهید. در این حالت شما از مزایای ثبت شرکت در مالزی برخوردار خواهید شد اما چون اقامت خود را از طریق ثبت نمایندگی شرکت ایرانی خود در مالزی بدست آورده اید در واقع مجبور به انتقال سرمایه خود نیز به مالزی نشده اید. چنانچه شما بخواهید از ابتدا از طریق ثبت شرکت مالزیایی اقدام به اخذ اقامت نمائید می بایست در قدم اول حداقل یکصد هزار دلار سرمایه را به مالزی منتقل نموده و در همان کشور به جریان بیاندازید این راه به نظر منطقی نیست که متقاضیان در ابتدا سرمایه ای را به مالزی منتقل کنند در شرایطی که احتمالاً هنوز طرح قطعی برای تجارت و کسب و کار در این کشور ندارند. لذا شما می توانید ابتدا اقامت را با ثبت دفتر نمایندگی شرکت ایرانی خود دریافت نمائید و بعد شرکت مالزیایی را به ثبت برسانید و چون در این حالت اقامت شما منوط به سرمایه گذاری در مالزی نیست عملاً تنها در حدی سرمایه به مالزی منتقل می کنید که نیاز دارید و دیگر حداقل و حداکثر قانونی برای شما مطرح نیست.

گردش کار:
نوع فعالیت: تولیدی یا خدماتی

شرایط اولیه:
1. وجود شرکت خصوصی با مالکیت تام در کشور مبداء
2. آخرین مدارک حسابرسی سالیانه شرکت در کشور مبداء ( شرکت ایرانی باید حد اقل دوسال مالی فعال بوده باشد )

سمت مهاجرین شامل: ویزای 2تا 3 ساله با مجوز ورود خروج مکرر با امکان تمدید تا 3 دوره (که تمدید آن منوط به شرایط فعالیت شرکت می باشد)

تعداد کارمندان یا سهامداران شرکت ایرانی که می توانند از سمت نماینده مهاجر استفاده نمایند: حداکثر 3 نفر به همراه همسر و فرزندان زیر 18 سال در صورت نیاز به سمت دیگر باید با نحوه فعالیت شرکت متناسب باشد.

مدت زمان مورد نیاز: 2 ماه
پس از اخذ مجوز، هزینه های مربوطه باید پرداخت شود:
هزینه سالیانه اخذ ویزا 200 دلار برای هر پاسپورت (بر اساس کشور مهاجر)

مراحل بررسی:
مرحله اول- ارائه مدارک به مسئولین
مرحله دوم- متقاضی باید طی مدت 3 ماه برای اخذ ویزا پس از دریافت مجوز در مالزی باشد
مرحله سوم- دریافت ویزا از دفتر مرکزی اداره اقامت مالزی

مراحل تمدید
باید 3 ماه قبل از خاتمه اعتبار فرم درخواست تمدید ویزا را ارائه نمود

مدارک مورد نیاز برای ثبت نمایندگی و اخذ اقامت مالزی

مدارک باید در سه (3) نسخه تهیه شود:
متقاضیان جدید ثبت دفتر نمایندگی یا دفتر منطقه ای:
1. آخرین گزارش سالیانه یا اظهار نامه مالی شرکت (مدارک حسابرسی، نیازی به ارائه مدارک رسمی نیست، اظهار نامه و گزارشات مالی با مهر بر روی سر برگ شرکت قابل قبول می باشند)*
2. کپی اساسنامه و مفاد شرکت *
3. کپی مدارک مربوط به سهام داران و درصد سهام*
4. کپی به تایید رسیده دادگستری مدارک ثبت شرکت مادر*
5. مشخصات و اطلاعات دیگری از شرکت و بروشورهای مربوطه
6. تکمیل فرم های مربوطه

برای سمت نماینده مهاجر:
1. کپی کامل پاسپورت*
2. کپی کامل پاسپورت همراهان (همسر و فرزندان) *
3. عقد نامه و مدارک مربوط به فرزندان*
4. رزومه نماینده مامور به کار*
5. آخرین مدرک تحصیلی نماینده*
6. پنج قطعه عکس از هر یک از متقاضیان
7. فرم ضمیمه برای هر یک از سمتهای کاری مهاجرین

تجدید یا تمدید دفتر نمایندگی یا دفتر منطقه ای و سمت مهاجر:
1. قرارداد اجاره دفاتر
2. برگ پرداخت سهم کارگر به صندوق حمایت از کارگر (در صورت استخدام مالایی)
3. کپی کامل پاسپورت*
4. کپی کامل پاسپورت همراهان (همسر و فرزندان) *
5. عقد نامه و مدارک مربوط به فرزندان (در صورت همراه بودن)*
6. تکمیل فرم های مربوطه
7. فرم ضمیمه برای هر یک از سمتهای کاری مهاجرین

اضافه یاجابجایی سمت نماینده مهاجر برای دفتر نمایندگی یادفتر منطقه ای:
1. کپی کامل پاسپورت*
2. کپی کامل همراهان (همسر و فرزندان) *
3. رزومه نماینده مامور به کار
4. آخرین مدرک تحصیلی نماینده*
5. عقد نامه و مدارک مربوط به فرزندان (در صورت همراه بودن)*
6. پنج قطعه عکس از هر یک از متقاضیان
7. تکمیل فرم مربوطه
8. فرم ضمیمه برای هر یک از سمتهای کاری مهاجرین

توجه:
(*)- تمامی مدارک باید به انگلیسی ترجمه و به تایید دادگستری، وزارت خارجه ایران و سفارت مالزی در تهران رسیده باشد.

توجه: نکته بسیار مهم
مزیت استفاده از خدمات ثبت دفتر نمایندگی در واقع اخذ اقامت مالزی به شیوه ای خیلی سریع و آسان برای صاحبان شرکتهای ایرانیست. بدیهی است که این اقامت فرصت لازم را در اختیار متقاضیان قرار می دهد تا با خیال راحت به بررسی و مطالعه بازار مالزی بپردازند، و در هر زمان که مایل باشند می توانند به راحتی با ثبت یک شرکت که ملیت مالزیایی دارد نسبت به انجام کسب و کار در مالزی اقدام نمود. شرکت با ملیت مالزیایی نیز می تواند دارای مالکیت 100 % خارجی باشد و استفاده از شرکای مالزیایی تنها در برخی موارد نیاز است. معمولاً متقاضیان ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار مایلند هر دو نوع شرکت را از ابتدا ثبت نمایند تا با خیال راحت بتوانند برای آینده برنامه ریزی کنند.
از جنبه تکنیکی نیز همراه کردن ثبت هر سه مرحله کار، یعنی؛ ثبت نمایندگی شرکت ایران ، اخذ اقامت کشور مالزی و ثبت شرکت مالزیایی به متقاضیان این برنامه کمک می کند تا به فراخور برنامه تجاری خود همه مراحل را توسط یک وکیل انجام دهند تا از پرداخت هزینه های مختلف ناشی از دست به دست شدن این مراحل در روند قانونی خودداری نمایند.

Image 01

ویزای مالزی

ثبت نمایندگی شرکت های ایرانی در مالزی و اخذ اقامت کاری سه ساله بر روی شرکت نماینده ثبت شده قابل تمدید تا 5 سال

Image 02

خرید گیفت کارت آیتونز

خرید گیفت کارت آیتونز برای استفاده در هر نوع اکانت با مبالغ مختلف ، عکس و اسکن کارت همراه با ایمیل ارسال میشود Itunes Gift Card

Image 03

حواله ارزی ایران-مالزی

خرید و فروش ارز و انتقال و تبدیل حوالجات ارزی از ایران به مالزی و از مالزی به ایران با بهترین نرخ - تبدیل تومان به رینگیت و بالاعکس

Image 04

پی پال - PayPal

خرید و فروش دلار پی پال، ارسال پول به هر اکانت پی پال، دریافت پول برای شما و تبدیل آن به تومان و واریز به حسابتان داخل ایران

Image 05

پرداخت اینترنتی

انجام هرگونه پرداخت اینترنتی برای شما از طریق کارت های اعتباری ما - ارسال پول، پرداخت هزینه آزمون های آنلاین و سرویس های مرتبط