امروز:

لندن

تهران

کوالالامپور

ساعت شروع کار ۹:۰۰ صبح الی ۹:۳۰ شب (هر روز)

تماس با ما:

Account

Account 0060-172447680
Call / Viber/ WhatsApp

Account http://telegram.me/iamsoroosh

Account info@iranpayment.ir

Account No. 13, Jalan Solaris 3
Solaris Mont Kiara, 50480
Kuala Lumpur, Malaysia

خرید و فروش دلار پی پال ( PayPal ) :

Image 01

PayPal با استفاده از سریع ترین متد های بانکی روز و با بهره گیری از آخرین سیستم های امنیتی، سرویس های متنوعی را در زمینه خرید و فروش آن لاین و استفاده از کارت های اعتباری به صورت کاملا مطمئن، راحت و سریع ارائه می دهد.

یی پال یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است. امروزه حدود ۱۵۰میلیون نفر در سراسر دنیا از این سرویس برای انتقال پول از طریق ایمیل بین خود استفاده میکنند. این سرویس آنچنان دارای اعتبار و اعتماد شده است که بالغ بر ۹۵ درصد خریداران eBay از آن استفاده میکنند. PayPal بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند. به دلیل سادگی مصرف، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. استقبال فزاینده و چشمگیر از خدمات PayPal این شرکت را به بزرگترین خانواده در تبادلات Online تبدیل نموده است. استقبال فزاینده و چشمگیر از خدمات PayPal این شرکت را به بزرگترین خانواده در تبادلات Online تبدیل نموده است.

کاربران محترم توجه داشته باشید که به هیچ عنوان سرویس افتتاح حساب پی پال ارائه نمی گردد و تنها امکان دریافت و پرداخت از طریق PayPal وجود دارد.

همچنین جهت اطلاع کاربران با توجه به تجربیات چندین ساله مدیران سایت به هیچ عنوان ادعای افتتاح حساب پی پال به صورت تضمینی صحیح نمی باشد ، لذا پیشنهاد می نماییم برای صرف جویی در زمان و هزینه خود فریب افرادی را که چنین ادعایی را می نمایند نخورید!

حساب پی پال به اسم یک فرد و با اتصال حساب بانکی یا کارت های اعتباری همان فرد تایید می شود و در صورتی که فرد دیگری این کار را برای شما انجام دهد با اولین مشکل حساب شما محدود خواهد شد و تا زمانی که خود آن شخص اطلاعات خواسته شده را ارسال نکند حساب شما بسته خواهد ماند و حتی در صورتی که پولی هم در حساب موجود باشد دیگر قادر به برداشت و ارسال پول نخواهید بود!


در حال حاضر با توجه به تحریم های اعمال شده ، پی پال از ارائه خدمات به ایرانیان خودداری می کند، اما ما با داشتن حساب قانونی پی پال این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم کرده ایم تا بتوانند بدون داشتن هرگونه نگرانی پرداخت های اینترنتی خود را از طریق ما انجام دهند. بخشی از خدمات ما که توسط پی پال صورت میگیرد عبارتند از:

• شارژحساب پی پال شما به هر میزان
• خرید با حساب پی پال ما
• خرید دلار پی پال شما و واریز معادل ریالی آن به حساب بانکی ایران
• شارژ اکانت هایی مثل DirectI , OnlineNic , Name
• انجام پرداخت های اینترنتی مانند شارژ سرور ، هاست و …
• خرید و یا شارژ اکانت شما در سایتهای اشتراک فایل مانند Rapidshare , Megaupload, Hotfile , Fileserve
• خرید از Ebay
• ارسال پول به اکانت پی پال درخواستی شما


جهت سفارش هر یک از اشتراک های بالا با ما تماس بگیرید.

Image 01

ویزای مالزی

ثبت نمایندگی شرکت های ایرانی در مالزی و اخذ اقامت کاری سه ساله بر روی شرکت نماینده ثبت شده قابل تمدید تا 5 سال

Image 02

خرید گیفت کارت آیتونز

خرید گیفت کارت آیتونز برای استفاده در هر نوع اکانت با مبالغ مختلف ، عکس و اسکن کارت همراه با ایمیل ارسال میشود Itunes Gift Card

Image 03

حواله ارزی ایران-مالزی

خرید و فروش ارز و انتقال و تبدیل حوالجات ارزی از ایران به مالزی و از مالزی به ایران با بهترین نرخ - تبدیل تومان به رینگیت و بالاعکس

Image 04

پی پال - PayPal

خرید و فروش دلار پی پال، ارسال پول به هر اکانت پی پال، دریافت پول برای شما و تبدیل آن به تومان و واریز به حسابتان داخل ایران

Image 05

پرداخت اینترنتی

انجام هرگونه پرداخت اینترنتی برای شما از طریق کارت های اعتباری ما - ارسال پول، پرداخت هزینه آزمون های آنلاین و سرویس های مرتبط